İrlandalı Boksör 15 Esnafı Tek Başına Dayaktan Geçirirse

Reklamlar
İrlandalı Boksör 15 Esnafı Tek Başına Dayaktan Geçirirse

Aksaray esnafı sırf su dolabındaki suları kapağı sert kapatınca çarptı diye bir İrlandalı turisti linç etmeye kısaca sudan sebep kavga çıkarıp 15 kişi tek adama girişmeye kalkıştı fakat öyle inanılmaz bir şey oldu ki adam profesyonel olmasa da boksör çıktı! Hal böyle olunca bir anda ortalığı ringe çevirdi ve inanılmaz şekilde hatta bize göre bir hayli komik bir şekilde 15 kişiyi resmen dinlene dinlene mola vere vere dayaktan geçirdi dövdü. Özellikle bir esnaf olaydan çok fena nasibini aldı öyle bir yumruk yedi ki suratına dişleri döküldü. Olayın yaşanmamamış olmasını dilerdik fakat umarız ki bu olay ders olur ve sudan sebeple kavga çıkarmaya çalışan yurdum insanı az da olsa kendine gelir. Şimdi sizleri olayın gelişen komik dizisini video olarak İrlandalı Boksör 15 Esnafı Tek Başına Dayaktan Geçirirse adlı haberimizde sunmak istiyoruz, yaşananlara inanamayacaksınız. İrlandalı turist görünen o ki gereksiz yere kavga çıkarmayı adet edinen vatandaşlarımıza farklı yoldan da olsa unutamayacakları bir ders verdi. Gelin olaya ekte bulunan üç videomuz vasıtası ile bir göz atalım.
Öncelikle olay şu şekilde geçirdi ve ortalık bir anda ilginç bir şekilde karıştı, sonucunda İrlandalı Boksör 15 Esnafı Tek Başına Dayaktan Geçirirdi.
Videoyu görüntülemek için lütfen aşağıdaki Youtube eklentimizin üzerine tıklayınız.

Olaylar bununla bitmedi, haberi yapan ekip bir de adamı bulup ropörtaj yaptı, işin komik yanı ise adam hala Türkiye’ye gelmek istiyor. Son olarak ise sizleri eğlenceli bir İrlandalı turist güzellemesi şiiri ile başbabaşa bırakıyoruz. Bu fikir ise Serin Sesler ekibi tarafından komik bir şekilde hayata geçirilmiş.
Videoyu görüntülemek için lütfen aşağıdaki Youtube eklentimizin üzerine tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ